Σχεδιαστές » L » « Ομάδες

Luciano Soprani Uomo Luciano Soprani για άνδρες

Luciano Soprani Uomo Luciano Soprani για άνδρες

Luciano Soprani Uomo από Luciano Soprani είναι ένα άρωμα για άνδρες. Luciano Soprani Uomo κυκλοφόρησε το έτος 1988. Οι νότες κορυφής είναι κύμινο, νότες πρασίνου, γάλβανο, Βασιλικός και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι Γαρύφαλλο, Λεβάντα, ρητίνη ελάτης, κύμινο και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι λάβδανο, δέρμα, Κεχριμπάρι, πατσουλί, Μόσχος, βρύα δριός και θυμίαμα.

κύμινο νότες πρασίνου γάλβανο Βασιλικός Περγαμόντο

Γαρύφαλλο Λεβάντα ρητίνη ελάτης κύμινο τριαντάφυλλο

λάβδανο δέρμα Κεχριμπάρι πατσουλί Μόσχος βρύα δριός θυμίαμα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Luciano Soprani Uomo by Luciano Soprani.

Luciano Soprani Uomo Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Luciano Soprani Luciano Soprani Uomo fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Luciano Soprani Luciano Soprani Uomo, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Luciano Soprani Uomo by Luciano Soprani. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Luciano Soprani Uomo by Luciano Soprani αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα
Donna Karan Delicious Night for Women Danijela Martinovic La-La Jean Paul Gaultier Ma Dame Rose`n`Roll DSH Perfumes L`Homme Maison Francis Kurkdjian APOM Pour Homme Custo Barcelona Custo Man Penhaligon`s LP No:9 Keiko Mecheri Cuir Cordoba Demeter Fragrance Laundromat Lush Candy Fluff Thierry Mugler Angel Mugler Show Star Cadillac Cadillac Women