Σχεδιαστές » L » Πρασινο Λουλουδενιο « Ομάδες

Solo Soprani Luciano Soprani για γυναίκες και άνδρες

Solo Soprani Luciano Soprani για γυναίκες και άνδρες

Solo Soprani από Luciano Soprani είναι ένα Πρασινο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Solo Soprani κυκλοφόρησε το έτος 1995. Οι νότες κορυφής είναι πορτοκάλι , Βιολέτα, Περγαμόντο και λεμόνι; οι μεσαίες νότες είναι Λεβάντα, γιασεμί και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι μοσχοκάρυδο, Κεχριμπάρι, Κέδρος και Κάρδαμο.

πορτοκάλι Βιολέτα Περγαμόντο λεμόνι

Λεβάντα γιασεμί τριαντάφυλλο

μοσχοκάρυδο Κεχριμπάρι Κέδρος Κάρδαμο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Solo Soprani by Luciano Soprani.

Solo Soprani Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Luciano Soprani Solo Soprani fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Luciano Soprani Solo Soprani, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Solo Soprani by Luciano Soprani. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Solo Soprani by Luciano Soprani αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πρασινο Λουλουδενιο
Elizabeth Arden Arden Beauty Lancome Climat (La Collection Fragrances) Burberry Touch for Women Sergio Tacchini Sergio Tacchini Donna Givenchy Greenergy Decleor Aromantic Le Prince Jardinier Labyrinthe Libertin Jo Malone French Lime Blossom Yves Rocher Comme Une Evidence Limited Edition Schiaparelli Shocking You Dorin Roses des Vents Est Florascent Aqua Aromatica The Vert