Σχεδιαστές » L » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

Soprani Uomo Luciano Soprani για άνδρες

Soprani Uomo Luciano Soprani για άνδρες

Soprani Uomo Luciano Soprani για άνδρες Εικόνες Soprani Uomo Luciano Soprani για άνδρες Εικόνες Soprani Uomo Luciano Soprani για άνδρες Εικόνες Soprani Uomo Luciano Soprani για άνδρες Εικόνες Soprani Uomo Luciano Soprani για άνδρες Εικόνες Soprani Uomo Luciano Soprani για άνδρες Εικόνες

Soprani Uomo από Luciano Soprani είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για άνδρες. Soprani Uomo κυκλοφόρησε το έτος 2008. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, Μανταριν ορανζ και γκρειπ φρουτ; η μεσαία νότα είναι καρυκεύματα; οι νότες της βάσης είναι νότες ξύλων, Κεχριμπάρι και Μόσχος.

Περγαμόντο Μανταριν ορανζ γκρειπ φρουτ

καρυκεύματα

νότες ξύλων Κεχριμπάρι Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Soprani Uomo by Luciano Soprani.

Soprani Uomo Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Luciano Soprani Soprani Uomo fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Luciano Soprani Soprani Uomo, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Soprani Uomo by Luciano Soprani. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Soprani Uomo by Luciano Soprani αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Roberto Cavalli Roberto Cavalli Man Davidoff Cool Water Deep Sea Scent and Sun Cartier Eau de Cartier Concentree Edition Limitee Hugo Boss Boss Elements Aqua Kenzo Air Intense Guerlain Brume d'Automne Avon Unscripted Jardin de France Eau givree Perfumer`s Workshop Samba Red Man David & Victoria Beckham Pure Instinct Azzaro Pure Vetiver Voluspa Linden Blond Tabac