Σχεδιαστές » L » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

Soprani Uomo Luciano Soprani για άνδρες

Soprani Uomo Luciano Soprani για άνδρες

Soprani Uomo Luciano Soprani για άνδρες Εικόνες Soprani Uomo Luciano Soprani για άνδρες Εικόνες Soprani Uomo Luciano Soprani για άνδρες Εικόνες Soprani Uomo Luciano Soprani για άνδρες Εικόνες Soprani Uomo Luciano Soprani για άνδρες Εικόνες Soprani Uomo Luciano Soprani για άνδρες Εικόνες

Soprani Uomo από Luciano Soprani είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για άνδρες. Soprani Uomo κυκλοφόρησε το έτος 2008. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, Μανταριν ορανζ και γκρειπ φρουτ; η μεσαία νότα είναι καρυκεύματα; οι νότες της βάσης είναι νότες ξύλων, Κεχριμπάρι και Μόσχος.

Περγαμόντο Μανταριν ορανζ γκρειπ φρουτ

καρυκεύματα

νότες ξύλων Κεχριμπάρι Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Soprani Uomo by Luciano Soprani.

Soprani Uomo Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Luciano Soprani Soprani Uomo fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Luciano Soprani Soprani Uomo, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Soprani Uomo by Luciano Soprani. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Soprani Uomo by Luciano Soprani αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

L`Occitane en Provence Eau de Vétyver Enrico Coveri Enrico Coveri Pour Homme Otto Kern Cycle Donna Karan DKNY Men 2009 GianMarco Venturi GMV 2001 Benetton Benetton Verde Man Parfums Berdoues 1902 Vetiver Cale Fragranze d’Autore Mistero Nickel Ulla Lala Teufels Kuche Patchouly Lavandula Mansfield Piazzetta di Portofino Acqua Da Toaletta Segreti di Lucca Carib - Spiriti del Tabacco