Σχεδιαστές » L » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Indiscret Lucien Lelong για γυναίκες

Indiscret Lucien Lelong για γυναίκες

Το έχω: 1 Το θέλω: 1

Indiscret Lucien Lelong για γυναίκες Εικόνες Indiscret Lucien Lelong για γυναίκες Εικόνες

Indiscret από Lucien Lelong είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Indiscret κυκλοφόρησε το έτος 1936. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Jean Carles. Οι νότες κορυφής είναι Μανταριν ορανζ, γάλβανο και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι τουμπερόζα, ίριδα, άνθος πορτοκαλιού Αφρικής, γιασεμί, Υλάνγκ Υλάνγκ, τριαντάφυλλο και Γεράνι; η νότα της βάσης είναι νότες ξύλων.

Μανταριν ορανζ γάλβανο Περγαμόντο

τουμπερόζα ίριδα άνθος πορτοκαλιού Αφρικής γιασεμί Υλάνγκ Υλάνγκ τριαντάφυλλο Γεράνι

νότες ξύλων

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Indiscret by Lucien Lelong.

Indiscret Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Lucien Lelong Indiscret fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Lucien Lelong Indiscret, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Indiscret by Lucien Lelong. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Indiscret by Lucien Lelong αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Roberto Cavalli Just Cavalli Pink Givenchy Very Irresistible Soleil d'Etè Givenchy Very Irresistible Eau d'Ete Summer Fragrance Keiko Mecheri Passiflora Jil Sander Sun Delight Montale Soleil de Capri Borghese Il Bacio Ella Mikao Yujin Melange Perfume Roll-On Perfume No. 9 Corine de Farme Barcelona Night Jessica Simpson Juicy Dessert Zara Zara Girl