Σχεδιαστές » L » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Lucky You for Women Lucky Brand για γυναίκες

Lucky You for Women Lucky Brand για γυναίκες

Lucky You for Women Lucky Brand για γυναίκες Εικόνες Lucky You for Women Lucky Brand για γυναίκες Εικόνες Lucky You for Women Lucky Brand για γυναίκες Εικόνες

Lucky You for Women από Lucky Brand είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Lucky You for Women κυκλοφόρησε το έτος 2000. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Harry Fremont. Οι νότες κορυφής είναι γκρειπ φρουτ, πράσινα φύλλα και Υάκυνθος του νερού; οι μεσαίες νότες είναι Σταρ γιασεμί, παιώνια και Μπλε Παπαρούνα; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Μόσχος και Κεχριμπάρι.

γκρειπ φρουτ πράσινα φύλλα Υάκυνθος του νερού

Σταρ γιασεμί παιώνια Μπλε Παπαρούνα

σανδαλόξυλο Μόσχος Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Lucky You for Women by Lucky Brand.

Lucky You for Women Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Lucky Brand Lucky You for Women fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Lucky Brand Lucky You for Women, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Lucky You for Women by Lucky Brand. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Lucky You for Women by Lucky Brand αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Gabriela Sabatini Elegance Jean Paul Gaultier Classique l’Eau d’Eté 2007 Ghost Ghost Summer Flirt Givenchy Eau de Givenchy Benetton Funtastic Sweet Fruits for Girls Animale Animale Temptation Nina Ricci Nina Precious Swarovski Edition Franck Olivier Sun Java for Women Voluspa Green Datura Sarantis B.U. Sexy Benefit Garden of Good & Eva John Galliano Parlez-Moi d’Amour