Σχεδιαστές » L » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Tiare Coconut Lucy B για γυναίκες

Tiare Coconut Lucy B για γυναίκες

κίτρινο φλόραλ
Tiare Coconut Lucy B για γυναίκες Εικόνες Tiare Coconut Lucy B για γυναίκες Εικόνες Tiare Coconut Lucy B για γυναίκες Εικόνες

Tiare Coconut από Lucy B είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Οι νότες κορυφής είναι Καρύδα και λουλούδι τιαρέ; οι μεσαίες νότες είναι μανόλια και Σαμπάκα; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι και Βανίλια.

Καρύδα λουλούδι τιαρέ

μανόλια Σαμπάκα

Κεχριμπάρι Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Tiare Coconut by Lucy B.

Tiare Coconut Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Lucy B Tiare Coconut fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Lucy B Tiare Coconut, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Tiare Coconut by Lucy B. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Tiare Coconut by Lucy B αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Montblanc Femme de Montblanc Yves Rocher Iris Noir Isabey Isabey Gardenia Ghost Sweetheart Cacharel Lou Lou Blue Amouage Amouage Homage Rance 1795 Rue Rance Eau De La Couronne Nez a Nez Bal Musque Ayala Moriel Indigo JoAnne Bassett Contessa Filles des Iles Floral Sensuel Givenchy Play For Her Intense