Σχεδιαστές » L » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Countess Lui Niche για γυναίκες

Countess Lui Niche για γυναίκες

τουμπερόζα
Countess Lui Niche για γυναίκες Εικόνες Countess Lui Niche για γυναίκες Εικόνες Countess Lui Niche για γυναίκες Εικόνες

Countess από Lui Niche είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Countess κυκλοφόρησε το έτος 2013. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, Μανταριν ορανζ και πορτοκάλι; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, τουμπερόζα και ηλιοτρόπιο; οι νότες της βάσης είναι Βανίλια και κασμήρι.

Περγαμόντο Μανταριν ορανζ πορτοκάλι

γιασεμί τουμπερόζα ηλιοτρόπιο

Βανίλια κασμήρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Countess by Lui Niche.

Countess Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Lui Niche Countess fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Lui Niche Countess, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Countess by Lui Niche. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Countess by Lui Niche αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Guerlain L'Heure Bleue Cathy Guetta Ibiza Femme Estée Lauder Tuscany Per Donna Parfums Elite Elite Model Attitude Yves Saint Laurent Baiser de Cinema Calvin Klein Euphoria Crystal Edition Aubusson Desirade Revlon Xia Xiang Prince Matchabelli Ginger Lotus Kim Kardashian Kim Kardashian Avon Soft Musk Romane Vida Wild Lotus