Σχεδιαστές » L » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Lulu Lulu Castagnette για γυναίκες

Lulu Lulu Castagnette για γυναίκες

Lulu Lulu Castagnette για γυναίκες Εικόνες Lulu Lulu Castagnette για γυναίκες Εικόνες Lulu Lulu Castagnette για γυναίκες Εικόνες Lulu Lulu Castagnette για γυναίκες Εικόνες

Lulu από Lulu Castagnette είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Lulu κυκλοφόρησε το έτος 2006. Οι νότες κορυφής είναι πόμελο, Μανταριν ορανζ και μύρτιλο; οι μεσαίες νότες είναι πλουμέρια(φρατζιπάνι), Βιολέτα και ντατούρα; οι νότες της βάσης είναι Βανίλια, σπόρος Τόνκα, σανδαλόξυλο, Βέτιβερ, πατσουλί και Μόσχος.

πόμελο Μανταριν ορανζ μύρτιλο

πλουμέρια(φρατζιπάνι) Βιολέτα ντατούρα

Βανίλια σπόρος Τόνκα σανδαλόξυλο Βέτιβερ πατσουλί Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Lulu by Lulu Castagnette.

Lulu Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Lulu Castagnette Lulu fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Lulu Castagnette Lulu, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Lulu by Lulu Castagnette. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Lulu by Lulu Castagnette αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Marc Jacobs Daisy Isabella Rossellini Daring Morgan Light My Heart Collection Ulric de Varens Varens Love Lancaster Aquasenses Lalique Lalique Eau de Parfum Femme Limited Edition 2009 Lorenzo Villoresi Musk Succes de Paris Fujiyama s.Oliver QS by s.Oliver Borsalino Donna Ulric de Varens Creation N° 13 Lulu Beauty Lulamae