Σχεδιαστές » L » Πρασινο Συπρέ « Ομάδες

Go Green Lush για γυναίκες και άνδρες

Go Green Lush για γυναίκες και άνδρες

Go Green από Lush είναι ένα Πρασινο Συπρέ άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Go Green κυκλοφόρησε το έτος 2007. Το άρωμα περιέχει σανδαλόξυλο, Αρτεμισία, εστραγκόν, κύμινο, φύλλο βιολέτας, γκρειπ φρουτ, βρύα δριός, Βέτιβερ, νερόλι, Κέδρος και Περγαμόντο.

σανδαλόξυλο Αρτεμισία εστραγκόν κύμινο φύλλο βιολέτας γκρειπ φρουτ βρύα δριός Βέτιβερ νερόλι Κέδρος Περγαμόντο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Go Green by Lush.

Go Green Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Lush Go Green fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Lush Go Green, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Go Green by Lush. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Go Green by Lush αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πρασινο Συπρέ
Guerlain Aqua Allegoria Herba Fresca Hugo Boss Hugo Hugo Boss Hugo Spray Ted Lapidus Blueted Avon Pro Sport Tournament Molinard Les Fleurs de Provance: Fleur de Figuer Hilde Soliani Teatro Olfattivo Di Parma: Stecca Opus Oils Absintheo Jovan White Musk Demeter Fragrance Grass Thymes Olive Leaf Adolfo Dominguez Te Verde