Σχεδιαστές » L » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Imogen Rose Lush για γυναίκες και άνδρες

Imogen Rose Lush για γυναίκες και άνδρες

Imogen Rose Lush για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Imogen Rose Lush για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Imogen Rose Lush για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Imogen Rose από Lush είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Imogen Rose κυκλοφόρησε το έτος 2010. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Simon Constantine. Το άρωμα περιέχει Βέτιβερ, σπόρος Τόνκα, Περγαμόντο, ρίζωμα ίρις, τριαντάφυλλο, Αμπρετη (Μολόχα) και Βασιλικός.

Βέτιβερ σπόρος Τόνκα Περγαμόντο ρίζωμα ίρις τριαντάφυλλο Αμπρετη  (Μολόχα) Βασιλικός

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Imogen Rose by Lush.

Imogen Rose Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Lush Imogen Rose fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Lush Imogen Rose, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Imogen Rose by Lush. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Imogen Rose by Lush αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Boucheron Trouble Calvin Klein Obsession Sheer Cacharel Amor Amor Elixir Passion Guerlain Angélique Noire Versace Versus Donna Rance 1795 Josephine Ted Lapidus Lapidus Woman Avon Far Away Sensual Embrace Carla Fracci Hamlet Jar Parfums Bolt of Lightning Carven Variations Vero Profumo rubj eau de parfum