Σχεδιαστές » L » Ξυλωδη Πικαντικο « Ομάδες

The Smell of Freedom Lush για γυναίκες και άνδρες

The Smell of Freedom Lush για γυναίκες και άνδρες

The Smell of Freedom Lush για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

The Smell of Freedom από Lush είναι ένα Ξυλωδη Πικαντικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. The Smell of Freedom κυκλοφόρησε το έτος 2010. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Simon Constantine. Το άρωμα περιέχει νερόλι, γιασεμί, τζίντζερ, πιπέρι, μοσχοκάρφι, ρίζωμα ίρις, σανδαλόξυλο, νότες ξύλων, Ουντ και λεμονόγρασσο.

νερόλι γιασεμί τζίντζερ πιπέρι μοσχοκάρφι ρίζωμα ίρις σανδαλόξυλο νότες ξύλων Ουντ λεμονόγρασσο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about The Smell of Freedom by Lush.

The Smell of Freedom Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Lush The Smell of Freedom fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Lush The Smell of Freedom, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει The Smell of Freedom by Lush. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για The Smell of Freedom by Lush αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Πικαντικο
Kenzo Kenzo Jungle Homme Van Cleef & Arpels Zanzibar Cacharel Cacharel Pour Homme Oriflame Deep Woods Roccobarocco Gold Jeans Cologne Fresh Patchouli Pure Coty Stetson Black Arrogance Arrogance Pour Homme Caswell Massey Aura of Patchouli SoOud Fam Smell Bent One Alfred Dunhill Dunhill for Men