Σχεδιαστές » L » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Twilight Lush για γυναίκες και άνδρες

Twilight Lush για γυναίκες και άνδρες

Twilight Lush για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Twilight Lush για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Twilight από Lush είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Twilight κυκλοφόρησε το έτος 2010. Το άρωμα περιέχει Λεβάντα, Υλάνγκ Υλάνγκ, σπόρος Τόνκα και Βενζόη.

Λεβάντα Υλάνγκ Υλάνγκ σπόρος Τόνκα Βενζόη

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Twilight by Lush.

Twilight Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Lush Twilight fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Lush Twilight, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Twilight by Lush. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Twilight by Lush αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Alessandro Della Torre Alessandro Della Torre Tocca Brigitte Keiko Mecheri Oliban Jessica Simpson Fancy Love Penhaligon`s Amaranthine Gale Hayman Sunset Boulevard Carolina Herrera CH Red & Gold Loewe Gala Avon Soft Musk Xerjoff Oesel DECO Legends & Love Nicolai Parfumeur Createur Kiss Me Tender