Σχεδιαστές » M » Λουλουδενιο « Ομάδες

Gardenia M. Micallef για γυναίκες

Gardenia M. Micallef για γυναίκες

Gardenia M. Micallef για γυναίκες Εικόνες Gardenia M. Micallef για γυναίκες Εικόνες

Gardenia από M. Micallef είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Gardenia κυκλοφόρησε το έτος 2002. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Jean-Claude Astier. Το άρωμα περιέχει γιασεμί, γαρδένια, Κεχριμπάρι και Βανιλια.

γιασεμί γαρδένια Κεχριμπάρι Βανιλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Gardenia by M. Micallef.

Gardenia Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με M. Micallef Gardenia fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με M. Micallef Gardenia, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Gardenia by M. Micallef. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Gardenia by M. Micallef αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Annick Goutal Gardenia Passion Sergio Tacchini Stile Donna Esteban Oriental Flower Givenchy Jardin d`Interdit Dancing with Butterflies Montale Powder Flowers Issey Miyake L`Eau d`Issey Une Goutte de Nuage Jardin de France Violette Guerlain Mayotte Sarah Horowitz Parfums What Comes From Within: Light Yosh Sottile 1.61 Philosophy Unconditional Love Le Labo Bouquet Blanc