Σχεδιαστές » M » Αρωματικο Κιτρο « Ομάδες

Les 4 Saisons: White Sea M. Micallef για άνδρες

Les 4 Saisons: White Sea M. Micallef για άνδρες

Les 4 Saisons: White Sea M. Micallef για άνδρες Εικόνες

Les 4 Saisons: White Sea από M. Micallef είναι ένα Αρωματικο Κιτρο άρωμα για άνδρες. Les 4 Saisons: White Sea κυκλοφόρησε το έτος 2007. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Jean-Claude Astier. Οι νότες κορυφής είναι Λεβάντα, δεντρολίβανο, Περγαμόντο και Αμάλφι λεμόνι; οι μεσαίες νότες είναι Γεράνι και πατσουλί; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, ίριδα και Κεχριμπάρι.

Λεβάντα δεντρολίβανο Περγαμόντο Αμάλφι λεμόνι

Γεράνι πατσουλί

Μόσχος ίριδα Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Les 4 Saisons: White Sea by M. Micallef.

Les 4 Saisons: White Sea Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με M. Micallef Les 4 Saisons: White Sea fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με M. Micallef Les 4 Saisons: White Sea, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Les 4 Saisons: White Sea by M. Micallef. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Les 4 Saisons: White Sea by M. Micallef αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Κιτρο
Puma Puma Limited Edition Man Acqua di Parma Acqua di Parma Colonia Assoluta Victoria`s Secret Very Sexy for Him Benetton Benetton Cold Clive Christian 1872 Men O Boticario Acqua Brasilis Caron Alpona Max Deville Camera for Men JoAnne Bassett Versailles Caswell Massey Number Six Space NK Laughter Bath House Bergamot and  Amber