Σχεδιαστές » M » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Note Poudree M. Micallef για γυναίκες

Note Poudree M. Micallef για γυναίκες

Note Poudree M. Micallef για γυναίκες Εικόνες Note Poudree M. Micallef για γυναίκες Εικόνες Note Poudree M. Micallef για γυναίκες Εικόνες Note Poudree M. Micallef για γυναίκες Εικόνες

Note Poudree από M. Micallef είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Note Poudree κυκλοφόρησε το έτος 2007. Η νότα κορυφής είναι ροδάκινο ; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι, πατσουλί, Βανίλια και Κέδρος.

ροδάκινο

γιασεμί τριαντάφυλλο

Κεχριμπάρι πατσουλί Βανίλια Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Note Poudree by M. Micallef.

Note Poudree Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με M. Micallef Note Poudree fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με M. Micallef Note Poudree, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Note Poudree by M. Micallef. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Note Poudree by M. Micallef αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Banana Republic Alabaster Naomi Campbell Winter Kiss Agatha Ruiz de la Prada El Beso Lentheric Tweed Liz Claiborne Mambo Mix True Religion True Religion Arrogance Arrogance Poudre Pour Femme Giorgio Armani Armani Code Summer pour Femme Masaki Matsushima M Parfums DelRae Mythique Lulu Castagnette Les Petites Folies 20:15 NANADEBARY Classic Pink