Σχεδιαστές » M » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Patchouli M. Micallef για γυναίκες και άνδρες

Patchouli M. Micallef για γυναίκες και άνδρες

Patchouli M. Micallef για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Patchouli M. Micallef για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Patchouli από M. Micallef είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Patchouli κυκλοφόρησε το έτος 2006. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Jean-Claude Astier. Η νότα κορυφής είναι φύλλο βιολέτας; η μεσαία νότα είναι πατσουλί; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, Κεχριμπάρι, Βανιλια, λάβδανο και Βενζόη.

φύλλο βιολέτας

Μόσχος Κεχριμπάρι Βανιλια λάβδανο Βενζόη

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Patchouli by M. Micallef.

Patchouli Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με M. Micallef Patchouli fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με M. Micallef Patchouli, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Patchouli by M. Micallef. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Patchouli by M. Micallef αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Bvlgari BLV Notte Pour Homme Serge Lutens Cedre Serge Lutens Arabie Marc Jacobs Marc Jacobs Autumn Splash Ivy Comptoir Sud Pacifique Mage D'Orient Calvin Klein Euphoria Men Intense Lancome Hypnose Hypnotizing Elixir Kenzo Peace Lolita Lempicka Lolita Lempicka Au Masculin 2006 Thierry Mugler Alien Liqueur de Parfum Donna Karan Cashmere Mist Luxe Adidas Adidas Game Spirit