Σχεδιαστές » M » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Royal Muska M. Micallef για γυναίκες

Royal Muska M. Micallef για γυναίκες

κίτρινο φλόραλ
Royal Muska M. Micallef για γυναίκες Εικόνες Royal Muska M. Micallef για γυναίκες Εικόνες Royal Muska M. Micallef για γυναίκες Εικόνες Royal Muska M. Micallef για γυναίκες Εικόνες Royal Muska M. Micallef για γυναίκες Εικόνες

Royal Muska από M. Micallef είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Royal Muska κυκλοφόρησε το έτος 2008. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Jean-Claude Astier. Οι νότες κορυφής είναι βατόμουρο, ροδάκινο και τριαντάφυλλο Τουρκίας; οι μεσαίες νότες είναι Μόσχος, πολύτιμα ξύλα και Υλάνγκ Υλάνγκ; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος και Βενζόη.

βατόμουρο ροδάκινο τριαντάφυλλο Τουρκίας

Μόσχος πολύτιμα ξύλα Υλάνγκ Υλάνγκ

Μόσχος Βενζόη

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Royal Muska by M. Micallef.

Royal Muska Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με M. Micallef Royal Muska fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με M. Micallef Royal Muska, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Royal Muska by M. Micallef. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Royal Muska by M. Micallef αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

La Perla Io Marks and Spencer Autograph Blush Perfumer`s Workshop Samba Kiss Lancome Tresor Sheer Fragrance Jeanne Arthes Love Never Dies Crabtree & Evelyn India Hicks Island Nights Donna Karan DKNY Women Summer 2010 Paul Smith Paul Smith Sunshine Edition for Women 2010 Roccobarocco Tre Oriflame The Babes Sweet Peach Faberlic Coctail Story Victoria`s Secret Very Sexy Now 2010 v.2