Σχεδιαστές » M » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Lana M8 Moods για γυναίκες

Lana M8 Moods για γυναίκες

caramel
Lana M8 Moods για γυναίκες Εικόνες

Lana από M8 Moods είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Lana κυκλοφόρησε το έτος 2016. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Geoffrey Nejman. Οι νότες κορυφής είναι πορτοκάλι , γκρειπ φρουτ και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι Καραμέλα, γιασεμί και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι λευκός μόσχος, σανδαλόξυλο και Βανίλια.

πορτοκάλι γκρειπ φρουτ Περγαμόντο

Καραμέλα γιασεμί τριαντάφυλλο

λευκός μόσχος σανδαλόξυλο Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Lana by M8 Moods.

Lana Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με M8 Moods Lana fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με M8 Moods Lana, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Lana by M8 Moods. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Lana by M8 Moods αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Hermes Rouge Hermes Eau Delicate Lolita Lempicka Lolita Lempicka Eau de Toilette Versace Versace Woman Al-Rehab Mubakhar Isabella Rossellini Daring Tom Ford Purple Patchouli Isabela Capeto Isabela Capeto 2 Byblos Essence Bruno Acampora Seplasia Love & Toast Pomme Poivre Faberlic Aora Yves Saint Laurent Parisienne A L`Extreme