Σχεδιαστές » M » Συπρε Λουλουδενιο « Ομάδες

Peony Flower MOR για γυναίκες

Peony Flower MOR για γυναίκες

κίτρινο φλόραλ

Peony Flower από MOR είναι ένα Συπρε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Οι νότες κορυφής είναι νάρκισσος και Υλάνγκ Υλάνγκ; οι μεσαίες νότες είναι κρίνο της κοιλάδας, Βιολέτα και παιώνια; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, δρυς βρύα και ορχιδέα.

νάρκισσος Υλάνγκ Υλάνγκ

κρίνο της κοιλάδας Βιολέτα παιώνια

σανδαλόξυλο δρυς βρύα ορχιδέα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Peony Flower by MOR.

Peony Flower Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με MOR Peony Flower fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με MOR Peony Flower, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Peony Flower by MOR. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Peony Flower by MOR αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε Λουλουδενιο
Hermes 24 Faubourg Ralph Lauren Romance Always Yours Guerlain Sous le Vent Le Labo Iris 39 Burberry Society Grossmith Hasu-no-Hana Leslie Blogdett Perfume Diaries Santa Barbara L`Artisan Parfumeur La Haie Fleurie Jacomo Coeur de Parfum / Parfum Rare Taylor of London Delicate Freesia Faberlic Alatau Lord`s Jester Daphne