Σχεδιαστές » M » Πικαντικο Αρωματικο « Ομάδες

Pour Homme Madonna Nudes 1979 για άνδρες

Pour Homme Madonna Nudes 1979 για άνδρες

ταμπάκο

Pour Homme από Madonna Nudes 1979 είναι ένα Πικαντικο Αρωματικο άρωμα για άνδρες. Pour Homme κυκλοφόρησε το έτος 2010. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Constance Georges-Picot. Οι νότες κορυφής είναι Εσπεριδοειδή, γκρειπ φρουτ και άνθη ελιάς; οι μεσαίες νότες είναι Κάρδαμο, σπόρος Τόνκα και αστεροειδής γλυκάνισος; οι νότες της βάσης είναι ταμπάκο και ξύλο τικ.

Εσπεριδοειδή γκρειπ φρουτ άνθη ελιάς

Κάρδαμο σπόρος Τόνκα αστεροειδής γλυκάνισος

ταμπάκο ξύλο τικ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Pour Homme by Madonna Nudes 1979.

Pour Homme Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Madonna Nudes 1979 Pour Homme fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Madonna Nudes 1979 Pour Homme, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Pour Homme by Madonna Nudes 1979. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Pour Homme by Madonna Nudes 1979 αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πικαντικο Αρωματικο
Estée Lauder Pleasures For Men Molton Brown Cool Buchu Comptoir Sud Pacifique Ecume de The L`Erbolario Absinthium Lorenzo Villoresi Spezie Creed Epicea The Party The Ten Party 1986 Cinq Mondes Rituel du Siam Ayala Moriel Palas Atena Frank Los Angeles Frank Givenchy Givenchy Pour Homme Adventure Sensations Sinfonia di Note Poudre d'Epices