Σχεδιαστές » M » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Sensual Madonna Nudes 1979 για γυναίκες

Sensual Madonna Nudes 1979 για γυναίκες

ozoνώδες

Sensual από Madonna Nudes 1979 είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Sensual κυκλοφόρησε το έτος 2010. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Arnaud Winter. Οι νότες κορυφής είναι γκρειπ φρουτ και Μανταριν ορανζ; οι μεσαίες νότες είναι λουλούδι του πάθους και πεπόνι; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος και ορχιδέα.

γκρειπ φρουτ Μανταριν ορανζ

λουλούδι του πάθους πεπόνι

Μόσχος ορχιδέα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Sensual by Madonna Nudes 1979.

Sensual Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Madonna Nudes 1979 Sensual fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Madonna Nudes 1979 Sensual, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Sensual by Madonna Nudes 1979. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Sensual by Madonna Nudes 1979 αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Paris Hilton Can Can Mypa Madonna Nudes 1979 Pop Estée Lauder Beautiful Summer Fun 2008 Bath and Body Works Tropical Passionfruit Yves Saint Laurent Vice Versa Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds Intense Hilde Soliani Teatro Olfattivo Di Parma: Mangiami Dopo Teatro Koto Parfums L`Elixir de Selenia Thymes Red Cherie Daisy Fuentes Dianoche Passion Bjorn Borg Love All Hot Pink Yves Rocher Folies de Saisons Ivresse d'Ete