Σχεδιαστές » M » Λουλουδενιο « Ομάδες

A La Rose Maison Francis Kurkdjian για γυναίκες

A La Rose Maison Francis Kurkdjian για γυναίκες

A La Rose Maison Francis Kurkdjian για γυναίκες Εικόνες A La Rose Maison Francis Kurkdjian για γυναίκες Εικόνες A La Rose Maison Francis Kurkdjian για γυναίκες Εικόνες

A La Rose από Maison Francis Kurkdjian είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. A La Rose κυκλοφόρησε το έτος 2014. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Francis Kurkdjian. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, λεμόνι και πορτοκάλι; οι μεσαίες νότες είναι κόκκινο τριαντάφυλλο Τουρκίας, τριαντάφυλλο Δαμασκού, Βιολέτα και Λουλούδια; η νότα της βάσης είναι Κέδρος.

Περγαμόντο λεμόνι πορτοκάλι

κόκκινο τριαντάφυλλο Τουρκίας τριαντάφυλλο Δαμασκού Βιολέτα Λουλούδια

Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about A La Rose by Maison Francis Kurkdjian.

A La Rose Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Maison Francis Kurkdjian A La Rose fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Maison Francis Kurkdjian A La Rose, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει A La Rose by Maison Francis Kurkdjian. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για A La Rose by Maison Francis Kurkdjian αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Annick Goutal Le Jasmin Borsari Violetta di Parma Victoria`s Secret Dream Angels Halo Korloff Paris Kn°III Opus Oils Burlesque: Gypsy Aftelier Lumiere Celine Dion Spring in Provence Tsi-La Organic Ilang Ilang Kate Moss Wild Meadow Red Flower Organic Perfume Champa DSH Perfumes En Fleur Roberto Verino Gold Bouquet