Σχεδιαστές » M » Ανατολιτικο « Ομάδες

Absolue Pour le Soir Maison Francis Kurkdjian για γυναίκες και άνδρες

Το είχα : 1

μέλι
καπνιστό

Absolue Pour le Soir από Maison Francis Kurkdjian είναι ένα Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Absolue Pour le Soir κυκλοφόρησε το έτος 2010. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Francis Kurkdjian. Το άρωμα περιέχει Υλάνγκ Υλάνγκ, σανδαλόξυλο, Κέδρος της Βιρτζίνιας, θυμίαμα, Βενζόη , τριαντάφυλλο, κύμινο και λευκόμελο.

Υλάνγκ Υλάνγκ σανδαλόξυλο Κέδρος της Βιρτζίνιας θυμίαμα Βενζόη τριαντάφυλλο κύμινο λευκόμελο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Absolue Pour le Soir by Maison Francis Kurkdjian.

Absolue Pour le Soir Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Maison Francis Kurkdjian Absolue Pour le Soir fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Maison Francis Kurkdjian Absolue Pour le Soir, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Absolue Pour le Soir by Maison Francis Kurkdjian. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Absolue Pour le Soir by Maison Francis Kurkdjian αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολιτικο
Juozas Statkevicius Josef Statkus Juozas Statkevicius Aftelier Tango Escada Escada pour Homme Hanae Mori Hanae Mori Yves Saint Laurent Opium Eau D'ete Summer Fragrance Nautilus Nautilus Black Marlin Memo Siwa Juliette Has A Gun Midnight Oud Aramis JHL JoAnne Bassett Sacred Incense Yves Rocher Vanille Noire Six Scents Six Scents Series Three 6 Ohne Titel: M