Σχεδιαστές » M » « Ομάδες

Amyris Femme Maison Francis Kurkdjian για γυναίκες

Amyris Femme Maison Francis Kurkdjian για γυναίκες

Amyris Femme από Maison Francis Kurkdjian είναι ένα άρωμα για γυναίκες. Amyris Femme κυκλοφόρησε το έτος 2012. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Francis Kurkdjian. Οι νότες κορυφής είναι φύλλα λεμονιάς και φύλλα πορτοκαλιάς; οι μεσαίες νότες είναι άμυρις και ίριδα; οι νότες της βάσης είναι Βέτιβερ και Ουντ.

φύλλα λεμονιάς φύλλα πορτοκαλιάς

άμυρις ίριδα

Βέτιβερ Ουντ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Amyris Femme by Maison Francis Kurkdjian.

Amyris Femme Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Maison Francis Kurkdjian Amyris Femme fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Maison Francis Kurkdjian Amyris Femme, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Amyris Femme by Maison Francis Kurkdjian. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Amyris Femme by Maison Francis Kurkdjian αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα
Sonia Rykiel Belle en Rykiel Eau de Toillete Profumum Roma Santalum Joop! Joop! Jump Electric Heat Replay Replay Intense for Her DSH Perfumes Eau de Coquette (The Perfumed Court; Natural) Pacifica Mediterranean Fig Demeter Fragrance Bonfire Victorio & Lucchino Hombre Comme des Garcons Dover Street Market Crazylibellule and the Poppies ShanghaiJava Litchi Blossom David & Victoria Beckham David Beckham Instinct Ice Lacoste Lacoste Essential Sport