Σχεδιαστές » M » Αρωματικο Κιτρο « Ομάδες

Aqua Vitae Maison Francis Kurkdjian για γυναίκες και άνδρες

Aqua Vitae Maison Francis Kurkdjian για γυναίκες και άνδρες

Aqua Vitae Maison Francis Kurkdjian για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Aqua Vitae Maison Francis Kurkdjian για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Aqua Vitae από Maison Francis Kurkdjian είναι ένα Αρωματικο Κιτρο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Aqua Vitae κυκλοφόρησε το έτος 2013. Το άρωμα περιέχει λεμόνι, μανταρίνι Σικελίας, σπόρος Τόνκα, Βανίλια, γιασεμί, ξύλο γκουαϊακ και Hedione.

λεμόνι μανταρίνι Σικελίας σπόρος Τόνκα Βανίλια γιασεμί ξύλο γκουαϊακ Hedione

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Aqua Vitae by Maison Francis Kurkdjian.

Aqua Vitae Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Maison Francis Kurkdjian Aqua Vitae fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Maison Francis Kurkdjian Aqua Vitae, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Aqua Vitae by Maison Francis Kurkdjian. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Aqua Vitae by Maison Francis Kurkdjian αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Κιτρο
Cartier Declaration Essence Tommy Hilfiger Tommy Summer 2007 Rochas Eau de Rochas Roccobarocco Gold Jeans Avon Fire Me Up Diptyque L'Eau de Neroli Bensimon Cologne Bensimon 2005 Tommy Hilfiger Tommy Guerlain Eau de Guerlain Tallulah Jane 333 Le Couvent des Minimes Eau des Minimes Cologne Henri Bendel Pink Grapefruit & Vetiver