Σχεδιαστές » M » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Ciel de Gum Maison Francis Kurkdjian για γυναίκες και άνδρες

Ciel de Gum Maison Francis Kurkdjian για γυναίκες και άνδρες

κανέλα

Ciel de Gum από Maison Francis Kurkdjian είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Ciel de Gum κυκλοφόρησε το έτος 2013. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Francis Kurkdjian. Το άρωμα περιέχει Κεχριμπάρι, ροζ πιπέρι, γιασεμί, τριαντάφυλλο, Κανέλα και Βανίλια.

Κεχριμπάρι ροζ πιπέρι γιασεμί τριαντάφυλλο Κανέλα Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Ciel de Gum by Maison Francis Kurkdjian.

Ciel de Gum Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Maison Francis Kurkdjian Ciel de Gum fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Maison Francis Kurkdjian Ciel de Gum, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Ciel de Gum by Maison Francis Kurkdjian. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Ciel de Gum by Maison Francis Kurkdjian αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Boucheron Trouble Jil Sander Sun Montale Aoud Damascus Yves Saint Laurent Opium Fleur de Shanghai NafNaf Une Touche de Naf Naf Crazylibellule and the Poppies L`Olfactive 129 Ormonde Jayne Ta'if Houbigant Lutece Anne Klein Anne Klein 2 Madonna Nudes 1979 Pour Femme Oriflame Midnight Pearl Gai Mattiolo That's Amore Kisses XXX