Σχεδιαστές » M » Ανατολιτικο « Ομάδες

Cologne Pour Le Soir Maison Francis Kurkdjian για γυναίκες και άνδρες

μέλι
καπνιστό
Cologne Pour Le Soir Maison Francis Kurkdjian για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Cologne Pour Le Soir από Maison Francis Kurkdjian είναι ένα Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Cologne Pour Le Soir κυκλοφόρησε το έτος 2009. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Francis Kurkdjian. Το άρωμα περιέχει θυμίαμα, Βενζόη , τριαντάφυλλο και λευκόμελο.

θυμίαμα Βενζόη τριαντάφυλλο λευκόμελο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Cologne Pour Le Soir by Maison Francis Kurkdjian.

Cologne Pour Le Soir Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Maison Francis Kurkdjian Cologne Pour Le Soir fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Maison Francis Kurkdjian Cologne Pour Le Soir, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Cologne Pour Le Soir by Maison Francis Kurkdjian. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Cologne Pour Le Soir by Maison Francis Kurkdjian αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολιτικο
Frederic Malle Musc Ravageur Thierry Mugler A*Men Pure Coffee Jovoy Paris Oriental L`Artisan Parfumeur L'Eau d'Ambre Queen Latifah Queen by Queen Latifah Serge Lutens Fourreau Noir Ava Luxe No. 23 Ava Luxe Sacred Parfum d`Empire Wazamba L`Erbolario Ambraliquida Maitre Parfumeur et Gantier Or des Indes Rasasi Dhanel Oudh Mukhallat