Σχεδιαστές » M » Συπρε Λουλουδενιο « Ομάδες

Lumiere Noire Pour Femme Maison Francis Kurkdjian για γυναίκες

Lumiere Noire Pour Femme Maison Francis Kurkdjian για γυναίκες

κίτρινο φλόραλ
Lumiere Noire Pour Femme Maison Francis Kurkdjian για γυναίκες Εικόνες Lumiere Noire Pour Femme Maison Francis Kurkdjian για γυναίκες Εικόνες Lumiere Noire Pour Femme Maison Francis Kurkdjian για γυναίκες Εικόνες Lumiere Noire Pour Femme Maison Francis Kurkdjian για γυναίκες Εικόνες Lumiere Noire Pour Femme Maison Francis Kurkdjian για γυναίκες Εικόνες Lumiere Noire Pour Femme Maison Francis Kurkdjian για γυναίκες Εικόνες

Lumiere Noire Pour Femme από Maison Francis Kurkdjian είναι ένα Συπρε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Lumiere Noire Pour Femme κυκλοφόρησε το έτος 2009. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Francis Kurkdjian. Το άρωμα περιέχει νάρκισσος, πατσουλί, τριαντάφυλλο, κύμινο και κόκκινη πιπεριά τσίλι.

νάρκισσος πατσουλί τριαντάφυλλο κύμινο κόκκινη πιπεριά τσίλι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Lumiere Noire Pour Femme by Maison Francis Kurkdjian.

Lumiere Noire Pour Femme Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Maison Francis Kurkdjian Lumiere Noire Pour Femme fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Maison Francis Kurkdjian Lumiere Noire Pour Femme, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Lumiere Noire Pour Femme by Maison Francis Kurkdjian. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Lumiere Noire Pour Femme by Maison Francis Kurkdjian αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε Λουλουδενιο
Fendi Fendi Vivienne Westwood Boudoir Emilio Pucci Vivara (2007) Celine Magic Kimora Lee Simmons Baby Phat Seductive Goddess Katie Price aka Jordan Stunning DSH Perfumes Rose Vert Marc de la Morandiere Sissi Princesse Marina De Bourbon A La Francaise Roxana Illuminated Perfume Gracing the Dawn Adolfo Dominguez U Black Mujer Tommy Hilfiger Loud for Her