Σχεδιαστές » M » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Oud Maison Francis Kurkdjian για γυναίκες και άνδρες

Oud Maison Francis Kurkdjian για γυναίκες και άνδρες

ουντ
Oud Maison Francis Kurkdjian για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Oud από Maison Francis Kurkdjian είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Oud κυκλοφόρησε το έτος 2012. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Francis Kurkdjian. Το άρωμα περιέχει πατσουλί, Κέδρος, σαφράν, Ουντ και Έλεμι.

πατσουλί Κέδρος σαφράν Ουντ Έλεμι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Oud by Maison Francis Kurkdjian.

Oud Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Maison Francis Kurkdjian Oud fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Maison Francis Kurkdjian Oud, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Oud by Maison Francis Kurkdjian. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Oud by Maison Francis Kurkdjian αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Balenciaga Cristobal pour Homme Gucci Envy for Men Viktor&Rolf Antidote Masaki Matsushima Aqua Mat Homme Penhaligon`s Hammam Bouquet Caron Yatagan Gap White Amber No.541 Mona di Orio Oiro Nicolai Parfumeur Createur Maharanih Boadicea the Victorious Agarwood Collection Inquisitive Rasasi Jaish Ramon Molvizar Black Cube