Σχεδιαστές » M » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

Cuir Erindil Maison Incens για γυναίκες και άνδρες

Cuir Erindil Maison Incens για γυναίκες και άνδρες

καπνιστό
Cuir Erindil Maison Incens για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Cuir Erindil από Maison Incens είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Cuir Erindil κυκλοφόρησε το έτος 2014. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Jean-Claude Gigodot. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο και Μανταριν ορανζ; οι μεσαίες νότες είναι θυμίαμα, νότες μπαχαρικών, ίριδα και Μύρο; οι νότες της βάσης είναι δέρμα, Μόσχος, σανδαλόξυλο και Βανίλια.

Περγαμόντο Μανταριν ορανζ

θυμίαμα νότες μπαχαρικών ίριδα Μύρο

δέρμα Μόσχος σανδαλόξυλο Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Cuir Erindil by Maison Incens.

Cuir Erindil Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Maison Incens Cuir Erindil fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Maison Incens Cuir Erindil, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Cuir Erindil by Maison Incens. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Cuir Erindil by Maison Incens αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Lacoste Lacoste Pour Homme Monotheme Fine Fragrances Venezia Vetiver Bourbon Pino Silvestre Pino Fifty Jil Sander Jil Sander Scent 79 Man Diptyque Philosykos Replay Replay for Him Germaine Monteil Royal Secret for Men Compagnia Delle Indie Vetyver Carolina Herrera 212 Men On Ice 2009 Truefitt & Hill Freshman Rasasi Mahyouba Cale Fragranze d’Autore Mistero