Σχεδιαστές » M » Πρασινο Συπρέ « Ομάδες

Figue Eleii Maison Incens για γυναίκες και άνδρες

τουμπερόζα
milky
Figue Eleii Maison Incens για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Figue Eleii από Maison Incens είναι ένα Πρασινο Συπρέ άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Figue Eleii κυκλοφόρησε το έτος 2014. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Jean-Claude Gigodot. Οι νότες κορυφής είναι Φύλλο Συκιάς και νότες πρασίνου; οι μεσαίες νότες είναι τουμπερόζα και ίριδα; οι νότες της βάσης είναι Κέδρος, σανδαλόξυλο και Μόσχος.

Φύλλο Συκιάς νότες πρασίνου

τουμπερόζα ίριδα

Κέδρος σανδαλόξυλο Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Figue Eleii by Maison Incens.

Figue Eleii Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Maison Incens Figue Eleii fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Maison Incens Figue Eleii, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Figue Eleii by Maison Incens. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Figue Eleii by Maison Incens αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πρασινο Συπρέ
Liz Claiborne Curve for Men Adidas Adidas 3 Frozen Perry Ellis Perry Man Monotheme Fine Fragrances Venezia Tea Leaves Green Tea & Bamboo Sisley Sisley Eau de 1 O Boticario Acqua di Colonia Lavanda Creed Baie de Genievre Creed Chevrefeuille Jovan White Musk Jalaine Green Tea Corine de Farme Douceur Nature The Vert Truefitt & Hill Grafton