Σχεδιαστές » M » Δερμα « Ομάδες

Cuir Fetiche Maitre Parfumeur et Gantier για γυναίκες

Cuir Fetiche Maitre Parfumeur et Gantier για γυναίκες

Cuir Fetiche Maitre Parfumeur et Gantier για γυναίκες Εικόνες Cuir Fetiche Maitre Parfumeur et Gantier για γυναίκες Εικόνες

Cuir Fetiche από Maitre Parfumeur et Gantier είναι ένα Δερμα άρωμα για γυναίκες. Cuir Fetiche κυκλοφόρησε το έτος 2011. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Jean-Paul Millet Lage. Οι νότες κορυφής είναι Γεράνι, Περγαμόντο, Αμάλφι λεμόνι και Μανταριν ορανζ; οι μεσαίες νότες είναι ίριδα, γιασεμί, Υλάνγκ Υλάνγκ, Βανιλια, τριαντάφυλλο και δέρμα; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, σανδαλόξυλο, πατσουλί, Κέδρος της Βιρτζίνιας και Κεχριμπάρι.

Γεράνι Περγαμόντο Αμάλφι λεμόνι Μανταριν ορανζ

ίριδα γιασεμί Υλάνγκ Υλάνγκ Βανιλια τριαντάφυλλο δέρμα

Μόσχος σανδαλόξυλο πατσουλί Κέδρος της Βιρτζίνιας Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Cuir Fetiche by Maitre Parfumeur et Gantier.

Cuir Fetiche Σχόλια Αρωμάτων

Cuir Fetiche by Maitre Parfumeur et Gantier 5.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Maitre Parfumeur et Gantier Cuir Fetiche fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Maitre Parfumeur et Gantier Cuir Fetiche, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Cuir Fetiche by Maitre Parfumeur et Gantier. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Cuir Fetiche by Maitre Parfumeur et Gantier αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Δερμα
Pierre Cardin Enigme Gap The Original Oscar de la Renta Oscar de la Renta Pour Lui English Leather English Leather Cerruti L`Essence de Cerruti Acca Kappa 1869 Axe Axe Instinct Boadicea the Victorious Vibrant James Heeley Cuir Pleine Fleur Knize Knize Ten Amouage Memoir Man Black Phoenix Alchemy Lab Sara Pezzini