Σχεδιαστές » M » Αρωματικο Κιτρο « Ομάδες

Eau Pour Le Jeune Homme Maitre Parfumeur et Gantier για άνδρες

Eau Pour Le Jeune Homme Maitre Parfumeur et Gantier για άνδρες

Eau Pour Le Jeune Homme από Maitre Parfumeur et Gantier είναι ένα Αρωματικο Κιτρο άρωμα για άνδρες. Eau Pour Le Jeune Homme κυκλοφόρησε το έτος 1993. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Jean-Francois Laporte. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, Αμάλφι λεμόνι και πορτοκάλι; οι μεσαίες νότες είναι νερόλι, δεντρολίβανο, μοσχοκάρυδο και κόλιανδρος; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος και σανδαλόξυλο.

Περγαμόντο Αμάλφι λεμόνι πορτοκάλι

νερόλι δεντρολίβανο μοσχοκάρυδο κόλιανδρος

Μόσχος σανδαλόξυλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Eau Pour Le Jeune Homme by Maitre Parfumeur et Gantier.

Eau Pour Le Jeune Homme Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Maitre Parfumeur et Gantier Eau Pour Le Jeune Homme fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Maitre Parfumeur et Gantier Eau Pour Le Jeune Homme, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Eau Pour Le Jeune Homme by Maitre Parfumeur et Gantier. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Eau Pour Le Jeune Homme by Maitre Parfumeur et Gantier αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Κιτρο
Bvlgari Eau Parfumee au The Vert Giorgio Armani Armani Eau Pour Homme Lalique Louxor de Lalique Agatha Ruiz de la Prada Lio Esteban Fureur d'agrumes Geo. F. Trumper Eau de Portugal Guerlain Eau de Fleurs de Cedrat Oriflame Soul Roxana Illuminated Perfume Vespertina M. Micallef Les 4 Saisons: White Sea Parfums Bleu Blue Stratos Zara Zara for Him