Σχεδιαστές » M » « Ομάδες

Fraicheur Muskissime Maitre Parfumeur et Gantier για γυναίκες

Fraicheur Muskissime Maitre Parfumeur et Gantier για γυναίκες

Fraicheur Muskissime από Maitre Parfumeur et Gantier είναι ένα άρωμα για γυναίκες. Fraicheur Muskissime κυκλοφόρησε το έτος 1989. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Jean-Francois Laporte. Οι νότες κορυφής είναι γκρειπ φρουτ, Αμάλφι λεμόνι, Φραγκοστάφυλλο και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, Βατόμουρο και βατόμουρο; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος και σανδαλόξυλο.

γκρειπ φρουτ Αμάλφι λεμόνι Φραγκοστάφυλλο Περγαμόντο

γιασεμί Βατόμουρο βατόμουρο

Μόσχος σανδαλόξυλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Fraicheur Muskissime by Maitre Parfumeur et Gantier.

Fraicheur Muskissime Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Maitre Parfumeur et Gantier Fraicheur Muskissime fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Maitre Parfumeur et Gantier Fraicheur Muskissime, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Fraicheur Muskissime by Maitre Parfumeur et Gantier. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Fraicheur Muskissime by Maitre Parfumeur et Gantier αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα
Sean John I Am King Tremendous Tremendous Danijela Martinovic La-La Calypso Christiane Celle Calypso Vanille Neotantric Manic Love for Him Essentially Me Chypre Eclectic Collections Impression Michel Germain Sexual Secret Cinq Mondes Rituel de l`Atlas John Varvatos Artisan Black CB I Hate Perfume Winter 1972 Bond No 9 Saks En Rose