Σχεδιαστές » M » Λουλουδενιο « Ομάδες

Freesia d’Or Maitre Parfumeur et Gantier για γυναίκες

Freesia d’Or Maitre Parfumeur et Gantier για γυναίκες

κίτρινο φλόραλ

Freesia d’Or από Maitre Parfumeur et Gantier είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Freesia d’Or κυκλοφόρησε το έτος 1988. Οι νότες κορυφής είναι άνθος πορτοκαλιού Αφρικής και Υλάνγκ Υλάνγκ; οι μεσαίες νότες είναι ίριδα, γιασεμί, σπόρος Τόνκα και φρέζια; οι νότες της βάσης είναι Βέτιβερ, Μόσχος και Κεχριμπάρι.

άνθος πορτοκαλιού Αφρικής Υλάνγκ Υλάνγκ

ίριδα γιασεμί σπόρος Τόνκα φρέζια

Βέτιβερ Μόσχος Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Freesia d’Or by Maitre Parfumeur et Gantier.

Freesia d’Or Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Maitre Parfumeur et Gantier Freesia d’Or fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Maitre Parfumeur et Gantier Freesia d’Or, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Freesia d’Or by Maitre Parfumeur et Gantier. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Freesia d’Or by Maitre Parfumeur et Gantier αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Givenchy Hot Couture Elizabeth Arden 5th Avenue Annick Goutal Ce Soir Ou Jamais Tommy Hilfiger Tommy Summer Cologne 2006 Emanuel Ungaro U by Ungaro for Her Il Profvmo Amour Laura Mercier Eau de Lune Carolina Herrera Flore Gres Cabotine Sensuelle Celine Dion Spring in Provence Profumum Roma Ninfea InStyle Sex in The City Kiss