Σχεδιαστές » M » Ανατολιτικο « Ομάδες

Or des Indes Maitre Parfumeur et Gantier για γυναίκες

Or des Indes Maitre Parfumeur et Gantier για γυναίκες

Or des Indes από Maitre Parfumeur et Gantier είναι ένα Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες. Or des Indes κυκλοφόρησε το έτος 1988. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Jean-Paul Millet Lage. Το άρωμα περιέχει Περγαμόντο, οποπονάξ, σανδαλόξυλο, Κεχριμπάρι, Βανιλια, Γεράνι και Λεβάντα.

Περγαμόντο οποπονάξ σανδαλόξυλο Κεχριμπάρι Βανιλια Γεράνι Λεβάντα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Or des Indes by Maitre Parfumeur et Gantier.

Or des Indes Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Maitre Parfumeur et Gantier Or des Indes fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Maitre Parfumeur et Gantier Or des Indes, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Or des Indes by Maitre Parfumeur et Gantier. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Or des Indes by Maitre Parfumeur et Gantier αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολιτικο
Celine Celine Oriental Summer Benetton Benetton Hot Chanel Allure Homme Edition Blanche Comptoir Sud Pacifique Cool Tropic Paradise Oriflame Amber Elixir L`Occitane en Provence Labdanum de Seville Bond No 9 Harrods Swarovski Limited Edition Joya Ambrosia JoAnne Bassett Sacred Incense Ava Luxe Ambre Fonce Henri Bendel Incense & Musk LR LR Classics Singapore