Σχεδιαστές » M » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

Sahara Majid Muzaffar Iterji για άνδρες

Sahara Majid Muzaffar Iterji για άνδρες

Sahara Majid Muzaffar Iterji για άνδρες Εικόνες

Sahara από Majid Muzaffar Iterji είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για άνδρες. Η νότα κορυφής είναι νότες βοτάνων; οι μεσαίες νότες είναι Νότες Ανθών και πατσουλί; η νότα της βάσης είναι Κεχριμπάρι.

νότες βοτάνων

Νότες Ανθών πατσουλί

Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Sahara by Majid Muzaffar Iterji.

Sahara Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Majid Muzaffar Iterji Sahara fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Majid Muzaffar Iterji Sahara, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Sahara by Majid Muzaffar Iterji. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Sahara by Majid Muzaffar Iterji αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Thierry Mugler A*Men Summer Flash Calvin Klein Euphoria Men Aquolina Blue Sugar Joop! Joop! Go Paul Smith Paul Smith Extreme Man Oriflame DeMarco Giorgio Armani Summer Mania Homme Ferrari Ferrari Light Essence Carthusia Carthusia Uomo Bogner Bogner Wood Man Perfumer`s Workshop Samba Natural Man Deborah Fisichella