Σχεδιαστές » M » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Inavouable Making of Cannes για γυναίκες

Inavouable Making of Cannes για γυναίκες

Inavouable Making of Cannes για γυναίκες Εικόνες Inavouable Making of Cannes για γυναίκες Εικόνες

Inavouable από Making of Cannes είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Inavouable κυκλοφόρησε το έτος 2014. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, λεμόνι και κόκκινο μανταρίνι; οι μεσαίες νότες είναι μανόλια και γιασεμί; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι, λευκός μόσχος, λουλούδι τιαρέ, Βανίλια και Βενζόη.

Περγαμόντο λεμόνι κόκκινο μανταρίνι

μανόλια γιασεμί

Κεχριμπάρι λευκός μόσχος λουλούδι τιαρέ Βανίλια Βενζόη

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Inavouable by Making of Cannes.

Inavouable Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Making of Cannes Inavouable fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Making of Cannes Inavouable, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Inavouable by Making of Cannes. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Inavouable by Making of Cannes αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Al-Rehab Sultana Slava Zaitsev Maroussia Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds Montana Montana Mood Soft Mauboussin Histoire d`Eau Dorin Un Air de Paris (pink) Fred Hayman 273 Rodeo Drive Red Pearl Silver Ring JoAnne Bassett Marie Antoinette Rasasi Busaina Rasasi Roaa Des Filles a la Vanille Ambre Chinoise