Σχεδιαστές » M » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

L’Amour La Mode Making of Cannes για γυναίκες

L’Amour La Mode Making of Cannes για γυναίκες

L’Amour La Mode Making of Cannes για γυναίκες Εικόνες L’Amour La Mode Making of Cannes για γυναίκες Εικόνες

L’Amour La Mode από Making of Cannes είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. L’Amour La Mode κυκλοφόρησε το έτος 2014. Οι νότες κορυφής είναι Εσπεριδοειδή, Περγαμόντο και ροζ πιπέρι; οι μεσαίες νότες είναι κόκκινο τριαντάφυλλο και πουδρένιες νότες; οι νότες της βάσης είναι δέρμα, λευκός μόσχος και Βέτιβερ.

Εσπεριδοειδή Περγαμόντο ροζ πιπέρι

κόκκινο τριαντάφυλλο πουδρένιες νότες

δέρμα λευκός μόσχος Βέτιβερ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about L’Amour La Mode by Making of Cannes.

L’Amour La Mode Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Making of Cannes L’Amour La Mode fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Making of Cannes L’Amour La Mode, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει L’Amour La Mode by Making of Cannes. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για L’Amour La Mode by Making of Cannes αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

D`Orsay La Dandy Abinoam Corazon Prada Infusion d'Iris Kenzo Kenzo Amour Indian Holi Bvlgari BLV Absolute Clean Clean Baby Girl Burberry Burberry Sport for Women Mariella Burani Messages Gap Stay Borsalino Donna Montale Velvet Flowers Monotheme Fine Fragrances Venezia Ibiza Nightflowers