Σχεδιαστές » M » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Premier Role Making of Cannes για γυναίκες

Premier Role Making of Cannes για γυναίκες

Premier Role Making of Cannes για γυναίκες Εικόνες Premier Role Making of Cannes για γυναίκες Εικόνες

Premier Role από Making of Cannes είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Premier Role κυκλοφόρησε το έτος 2014. Οι νότες κορυφής είναι γάλβανο, Κάρδαμο και Έλεμι; οι μεσαίες νότες είναι νερόλι, Υλάνγκ Υλάνγκ και τουμπερόζα; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι και φύλλο πατσουλί Ινδονησίας.

γάλβανο Κάρδαμο Έλεμι

νερόλι Υλάνγκ Υλάνγκ τουμπερόζα

Κεχριμπάρι φύλλο πατσουλί Ινδονησίας

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Premier Role by Making of Cannes.

Premier Role Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Making of Cannes Premier Role fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Making of Cannes Premier Role, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Premier Role by Making of Cannes. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Premier Role by Making of Cannes αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Slava Zaitsev Maroussia Carla Fracci Salome' Dana Heaven Sent Bob Mackie Iridescence Slava Zaitsev Nikita Rance 1795 Rue Rance Eau De La Couronne GoodTrueBeautiful Forever Lily Roxana Illuminated Perfume Lyra DSH Perfumes Cielle Rasasi Rania Daisy Fuentes Dianoche Passion Night DECO Legends & Love