Σχεδιαστές » M » Ξυλωδη Πικαντικο « Ομάδες

Rocher Princier Making of Cannes για άνδρες

Rocher Princier Making of Cannes για άνδρες

καπνιστό
αλδεϋδικό
Rocher Princier Making of Cannes για άνδρες Εικόνες Rocher Princier Making of Cannes για άνδρες Εικόνες

Rocher Princier από Making of Cannes είναι ένα Ξυλωδη Πικαντικο άρωμα για άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Rocher Princier κυκλοφόρησε το έτος 2014. Οι νότες κορυφής είναι θυμίαμα, μέντα και Αλδεϋδες; οι μεσαίες νότες είναι Κάρδαμο, Κανέλα, πιπέρι και μοσχοκάρυδο; οι νότες της βάσης είναι Ουντ, βρύα δριός, Κεχριμπάρι και σανδαλόξυλο.

θυμίαμα μέντα Αλδεϋδες

Κάρδαμο Κανέλα πιπέρι μοσχοκάρυδο

Ουντ βρύα δριός Κεχριμπάρι σανδαλόξυλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Rocher Princier by Making of Cannes.

Rocher Princier Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Making of Cannes Rocher Princier fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Making of Cannes Rocher Princier, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Rocher Princier by Making of Cannes. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Rocher Princier by Making of Cannes αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Πικαντικο
Giorgio Armani Armani Mania Canali Black Diamond Tom Ford Japon Noir Fragonard Fragonard F! Baldessarini Del Mar Marbella Edition Diptyque L'Eau Trois Yves Rocher Nature Millenaire pour Homme Donna Karan DKNY Men Summer 2009 Franck Olivier Forever for Him Krigler America One Truefitt & Hill Trafalgar Ulric de Varens Creation N° 44