Σχεδιαστές » M » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Mally Mally για γυναίκες

καρύδα
τροπικό
Mally Mally για γυναίκες Εικόνες

Mally από Mally είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Mally κυκλοφόρησε το έτος 2009. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Nicole Mancini. Οι νότες κορυφής είναι γιασεμί, Μανταριν ορανζ, κόκκινα μούρα, φύλλο φοινικιάς και Μπαμπού; οι μεσαίες νότες είναι φρέζια, κρίνο της κοιλάδας και παιώνια; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, σανδαλόξυλο, ροδάκινο και Καρύδα.

γιασεμί Μανταριν ορανζ κόκκινα μούρα φύλλο φοινικιάς Μπαμπού

φρέζια κρίνο της κοιλάδας παιώνια

Μόσχος σανδαλόξυλο ροδάκινο Καρύδα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Mally by Mally.

Mally Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Mally Mally fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Mally Mally, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Mally by Mally. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Mally by Mally αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Clinique Clinique Happy To Be Davidoff Cool Water Wave Sarah Jessica Parker Covet Pure Bloom Emanuel Ungaro Apparition Facets Novae Plus Pearl Silver Police Pure Woman Christian Dior J`Adore Anniversaire en Or Agatha Agatha Memoire Liquide Vacances Liquide Celine Dion Pure Brilliance Rasasi Emotion Daisy Fuentes Dianoche Passion