Σχεδιαστές » M » Αρωματικο Κιτρο « Ομάδες

Manchester Cologne Manchester για άνδρες

Manchester Cologne Manchester για άνδρες

Manchester Cologne από Manchester είναι ένα Αρωματικο Κιτρο άρωμα για άνδρες. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο και γκρειπ φρουτ; οι μεσαίες νότες είναι πιπέρι, λάιμ και Μανταριν ορανζ; οι νότες της βάσης είναι ρίζωμα ίρις, πατσουλί και σανδαλόξυλο.

Περγαμόντο γκρειπ φρουτ

πιπέρι λάιμ Μανταριν ορανζ

ρίζωμα ίρις πατσουλί σανδαλόξυλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Manchester Cologne by Manchester.

Manchester Cologne Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Manchester Manchester Cologne fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Manchester Manchester Cologne, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Manchester Cologne by Manchester. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Manchester Cologne by Manchester αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Κιτρο
Chevignon Best of Chevignon Versace Baby Blue Jeans Guerlain Habit Rouge Sport Avon Just Play for Her Creative Universe Beth Terry Element of Surprise A Perfume Organic Urban Organic Lush Cinders Melange Perfume Roll-On Perfume No. 2 Morris Morris Maison Francis Kurkdjian Absolue Pour le Matin Nicolai Parfumeur Createur Balle de Match Bath House Bergamot and  Amber