Σχεδιαστές » M » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

MNG Cut for Woman Mango για γυναίκες

MNG Cut for Woman Mango για γυναίκες

MNG Cut for Woman από Mango είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. MNG Cut for Woman κυκλοφόρησε το έτος 2002. Οι νότες κορυφής είναι Μανταριν ορανζ και νερόλι; οι μεσαίες νότες είναι ψευδοακακία, γιασεμί και Λωτός; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Μόσχος και ανθός βανιλιας.

Μανταριν ορανζ νερόλι

ψευδοακακία γιασεμί Λωτός

σανδαλόξυλο Μόσχος ανθός βανιλιας

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about MNG Cut for Woman by Mango.

MNG Cut for Woman Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Mango MNG Cut for Woman fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Mango MNG Cut for Woman, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει MNG Cut for Woman by Mango. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για MNG Cut for Woman by Mango αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Stella McCartney Stella in Two Amber Gloria Vanderbilt Vanderbilt Ineke Evening Edged In Gold Joop! Joop! Le Bain Guerlain L`Instant de Guerlain Fleur de Mandarine Luciano Soprani Solo Amore Leonard Leonara Sarantis C-Thru Purple Diamond Tauer Perfumes 09 Orange Star Guerlain Plus Que Jamais Nejma Nejma 5 Giorgio Armani Armani Privé Rose d'Arabie