Σχεδιαστές » M » Πρασινο Λουλουδενιο « Ομάδες

Energy Marbert για γυναίκες

ozoνώδες
ξινό
Energy Marbert για γυναίκες Εικόνες

Energy από Marbert είναι ένα Πρασινο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Energy κυκλοφόρησε το έτος 2010. Οι νότες κορυφής είναι λάιμ, τσάι, ακτινίδιο και ραβέντι; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί και Λωτός; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί και Κεχριμπάρι.

λάιμ τσάι ακτινίδιο ραβέντι

γιασεμί Λωτός

πατσουλί Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Energy by Marbert.

Energy Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Marbert Energy fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Marbert Energy, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Energy by Marbert. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Energy by Marbert αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πρασινο Λουλουδενιο
Roberto Verino VV L`Artisan Parfumeur Mimosa Pour Moi Alfred Sung Pure Rochas Fleur d`Eau Weil Eau de Weil Opus Oils Absinthia Guerlain Liu Nicolas Danila European Gardens Chloe Eau de Fleurs Capucine American Beauty Beloved Moments Princesse Marina De Bourbon Fleur de Lys Intelligent Nutrients Focus