Σχεδιαστές » M » Φουγκερ Ανατολης « Ομάδες

Marbert Man Classic Marbert για άνδρες

Marbert Man Classic Marbert για άνδρες

μέλι

Marbert Man Classic από Marbert είναι ένα Φουγκερ Ανατολης άρωμα για άνδρες. Οι νότες κορυφής είναι Λεβάντα και Αρτεμισία; οι μεσαίες νότες είναι άρκευθος, μέλι και Κανέλα; οι νότες της βάσης είναι Κέδρος, πατσουλί και Κεχριμπάρι.

Λεβάντα Αρτεμισία

άρκευθος μέλι Κανέλα

Κέδρος πατσουλί Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Marbert Man Classic by Marbert.

Marbert Man Classic Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Marbert Marbert Man Classic fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Marbert Marbert Man Classic, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Marbert Man Classic by Marbert. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Marbert Man Classic by Marbert αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Φουγκερ Ανατολης
Jean Paul Gaultier Le Male Lancome Hypnôse Homme Iceberg Iceberg Effusion Man Jacomo Jacomo de Jacomo Rouge Puma Jamaica Man David & Victoria Beckham Intimately Beckham Night for Men Borsalino Panama Hollister Socal for Men Fragrances of Ireland Patrick Stephanie de Saint-Aignan Un The Au Sahara En Voyage Perfumes Poete de Carmel CnR Create Capricorn for Men