Σχεδιαστές » M » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

Marbert Man Too Marbert για άνδρες

Marbert Man Too Marbert για άνδρες

Marbert Man Too από Marbert είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για άνδρες. Marbert Man Too κυκλοφόρησε το έτος 1998. Οι νότες κορυφής είναι Γαρύφαλλο και Μανταριν ορανζ; οι μεσαίες νότες είναι λάβδανο Γαλλίας και Γεράνι; οι νότες της βάσης είναι Βέτιβερ, Μόσχος και σανδαλόξυλο.

Γαρύφαλλο Μανταριν ορανζ

λάβδανο Γαλλίας Γεράνι

Βέτιβερ Μόσχος σανδαλόξυλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Marbert Man Too by Marbert.

Marbert Man Too Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Marbert Marbert Man Too fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Marbert Marbert Man Too, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Marbert Man Too by Marbert. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Marbert Man Too by Marbert αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Mexx Mexx Amsterdam Spring Edition Man Enrico Coveri Enrico Coveri Pour Homme L`Erbolario Tea & Cedar Marc O`Polo Marc O`Polo Pure Morning Man Guerlain Guerlain Homme Crabtree & Evelyn Uncharted Davidoff Adventure Amazonia Floris No 89 CB I Hate Perfume Just Breathe Laurence Dumont Eau de Cologne - Cologne Mark Birley Mark Birley Black Phoenix Alchemy Lab Yurei