Σχεδιαστές » M » Συπρε Λουλουδενιο « Ομάδες

Marbert Woman Marbert για γυναίκες

Marbert Woman Marbert για γυναίκες

Marbert Woman από Marbert είναι ένα Συπρε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Marbert Woman κυκλοφόρησε το έτος 1988. Οι νότες κορυφής είναι άνθος πορτοκαλιού Αφρικής και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, Υλάνγκ Υλάνγκ, σανδαλόξυλο, πατσουλί, ρίζωμα ίρις και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι δρυς βρύα , Κεχριμπάρι, Βανιλια και Καστορέουμ.

άνθος πορτοκαλιού Αφρικής Περγαμόντο

γιασεμί Υλάνγκ Υλάνγκ σανδαλόξυλο πατσουλί ρίζωμα ίρις τριαντάφυλλο

δρυς βρύα Κεχριμπάρι Βανιλια Καστορέουμ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Marbert Woman by Marbert.

Marbert Woman Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Marbert Marbert Woman fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Marbert Marbert Woman, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Marbert Woman by Marbert. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Marbert Woman by Marbert αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε Λουλουδενιο
Hermes 24 Faubourg Gucci Gucci No 3 John Varvatos John Varvatos Marks and Spencer True Red Leonard Tamango Fendi Palazzo Fendi Eau de Toilette DSH Perfumes Rose Vert DSH Perfumes Umber: Bois de Rose Molyneux Le Chic Adolfo Dominguez U Black Mujer Taylor of London Delicate Freesia Stefano Canturi Canturi