Σχεδιαστές » M » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Marbert Woman Red Marbert για γυναίκες

Marbert Woman Red Marbert για γυναίκες

Marbert Woman Red από Marbert είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Marbert Woman Red κυκλοφόρησε το έτος 1999. Οι νότες κορυφής είναι Μανταριν ορανζ, φρούτο του πάθους και αχλάδι; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι Κέδρος της Βιρτζίνιας και Βανιλια.

Μανταριν ορανζ φρούτο του πάθους αχλάδι

γιασεμί τριαντάφυλλο

Κέδρος της Βιρτζίνιας Βανιλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Marbert Woman Red by Marbert.

Marbert Woman Red Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Marbert Marbert Woman Red fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Marbert Marbert Woman Red, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Marbert Woman Red by Marbert. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Marbert Woman Red by Marbert αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Lancome Calypso Jacadi Jacadi Gattinoni Pret a Porter Molinard Les Fruits: Peche De Vigne Franck Olivier L'Eau de Franck Olivier Franck Olivier Private Regency Cosmetics Sassique Thymes Kimono Rose M. Micallef Watch Laurence Dumont Vanille Framboise MOR Cherry Blossom Mojo LIVE NOW Inspired by Shanghai