Σχεδιαστές » M » Συπρε Λουλουδενιο « Ομάδες

Scarf Marbert για γυναίκες

Scarf Marbert για γυναίκες

Scarf από Marbert είναι ένα Συπρε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Scarf κυκλοφόρησε το έτος 1993. Οι νότες κορυφής είναι Μανταριν ορανζ, κασσία, Περγαμόντο, άνθος πορτοκαλιού Αφρικής και κατιφές; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, Γεράνι, Υλάνγκ Υλάνγκ, τουμπερόζα, δρυς βρύα και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, σανδαλόξυλο, πατσουλί και Βανιλια.

Μανταριν ορανζ κασσία Περγαμόντο άνθος πορτοκαλιού Αφρικής κατιφές

γιασεμί Γεράνι Υλάνγκ Υλάνγκ τουμπερόζα δρυς βρύα τριαντάφυλλο

Μόσχος σανδαλόξυλο πατσουλί Βανιλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Scarf by Marbert.

Scarf Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Marbert Scarf fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Marbert Scarf, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Scarf by Marbert. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Scarf by Marbert αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε Λουλουδενιο
Clinique Clinique Happy Holiday Christian Lacroix Rouge Avon Christian Lacroix Rouge Avon Anhelo Pierre Cardin Emotion Krizia Krizia Donna Istinto Esteban Classic Chypre S.T. Dupont S.T. Dupont pour Femme Yves de Sistelle Sanderling Jean Paul Gaultier Ma Dame Eau de Parfum Lancaster Lancaster Eau de Concentree Long Lost Perfume Memoire Cherie